fbpx

O mnie

O mnie

Poznajmy się lepiej

Kocham modę za możliwość wyrażenia siebie i swoich emocji. Już jako dziecko, moim ulubionym zajęciem było ciągłe przebieranie się. Jako nastolatka wszystkie zaoszczędzone pieniądze wydawałam na ciuchy, niezrażona tym, że niektóre z nich potrafiły wręcz wywołać rodzinne konflikty. Pierwszą pensję oczywiście również w całości wydałam na ubrania.

Dziś do moich zakupów podchodzę dużo rozważniej, ciągle jednak zdarza mi się zaszaleć. Nie mam o to do siebie pretensji. Taka właśnie jest moda! Potrafi uwodzić bardziej, niż Antonio Banderas w „Desperado”.

Dlaczego zostałam stylistką?

Ponieważ jestem otwarta i poza modą bardzo lubię bezpośredni kontakt z ludźmi. Lubię z Wami rozmawiać, poznawać Wasze upodobania, Wasz styl i Wasze potrzeby. Moim zadaniem jest wyeksponowanie Waszych atutów i skuteczne maskowanie ewentualnych mankamentów Waszej sylwetki. Cieszy mnie, kiedy w swoich nowych ubraniach czujecie się bardziej komfortowo, jesteście bardziej pewni siebie i po prostu bardziej zadowoleni z życia. O to przecież chodzi w modzie!

Uwielbiam doradzać i dobierać stylizacje zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Z własnego doświadczenia wiem, że każdy z nas może wyglądać dobrze, lepiej i jeszcze lepiej. I to chyba kręci mnie najbardziej!

Jeżeli akurat nie zajmuję się modą, pływam, biegam lub jeżdżę na rowerze. Zdarza mi się robić te trzy rzeczy jedna po drugiej, czyli startować w triathlonie. Najdłuższy dystans, jaki do tej pory pokonałam to 1/2 słynnego IronMan’a (113 km).

Zapraszam do kontaktu. Poznajmy się lepiej.

Moda przemija, styl pozostaje – Coco Chanel

Moda przemija, styl pozostaje – Coco Chanel