fbpx

Zakupy ze stylistką

Twoja szafa pęka w szwach, a Ty i tak rano z przerażeniem myślisz: „nie mam, co na siebie włożyć”? Śledzisz nowe trendy i sięgasz po promowane fasony, ale na Twojej sylwetce ubrania wyglądają zupełnie inaczej niż na okładkach magazynów, sklepowych wystawach i wieszakach? Marzysz o wykreowaniu swojego własnego wizerunku, który doda Ci pewności siebie na gruncie prywatnym i zawodowym, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może nie masz czasu na wielogodzinne bieganie po sklepach i kompletowanie perfekcyjnej garderoby?

Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie – zakupy ze stylistką w Poznaniu oraz w innych, dużych miastach! Pomogę Ci odświeżyć szafę i uzupełnić ją o rzeczy, które doskonale będę układać się na Twojej figurze i pasować do typu urody.

Zakupy ze stylistką krok po kroku

Usługa personal shopper w Poznaniu pozwoli Ci wykreować swój wizerunek, zbudować szafę kapsułową, nauczyć się dobierać najlepsze ubrania oraz tworzyć z nich stylizacje na każdą okazję.

Przed każdymi zakupami proszę Klientkę lub Klienta o wcześniejsze wypełnienie i przesłanie ankiety. Następnie umawiam się na spotkanie (Poznań to mój podstawowy teren działania, ale pracuję także w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy i innych miastach Polski). Podczas rozmowy postaram się jak najlepiej poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Zebrane informacje pozwalają mi wykonać analizę kolorystyczną oraz analizę Twojej sylwetki. Dopiero wtedy określę najlepsze dla Ciebie tkaniny, fasony, wzory i kolory. Następnie przygotuję listę potrzebnych ubrań oraz dodatków (wpisujących się w podany budżet) i wspólnie wyruszymy na zakupy. Zadbam, aby wyprawa była dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Jako doświadczona stylistka zajmę się lawirowaniem pomiędzy półkami i wieszakami oraz ocenianiem poszczególnych fasonów. Ty musisz jedynie przymierzać wybrane rzeczy i cieszyć się chwilą.

Gdy skompletujemy Twoją nową garderobę, przygotuję dokumentację fotograficzną i przekażę Ci instrukcje, jak łączyć poszczególne ubrania, aby Tworzyć z nich odpowiednie stylizacje na różne okazje.

Chcesz odkryć swój własny styl i świetnie się przy tym bawić? Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj termin na zakupy ze stylistką w Poznaniu lub w innym, dużym mieście!

 

Cena:   900 zł netto *
Czas trwania: usługa nie jest ograniczona czasowo. Zazwyczaj trwa 4-5h.

* W przypadku dojazdu do miejsc oddalonych o więcej niż 20 km od Poznania doliczana jest dopłata ustalana z klientem. 

ZOBACZ TAKŻE

Zapraszam do zapoznania się z innymi oferowanymi przeze mnie usługami