fbpx

Oferta full

Oferta

Szukasz pomocy w dobraniu garderoby? Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Nie wiesz, jak się ubrać na ważną okazję?

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

1. Przegląd szafy

Nasze spotkanie rozpoczynamy od swobodnej, ale konkretnej rozmowy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Następnie, na podstawie analizy sylwetki i analizy kolorystycznej dobieramy najbardziej odpowiednie dla Ciebie kroje ubrań i kolory. Wiedząc to, jesteśmy gotowi, żeby zderzyć się z rzeczywistością i sprawdzić, co w Twojej szafie piszczy.

Moją rolą jest zasugerować Tobie, czego z szafy należałoby się pozbyć oraz, jak udanie łączyć ze sobą pozostałe elementy odzieży. Po naszym spotkaniu otrzymujesz listę zakupów oraz podsumowanie z fotografiami przykładowych zestawów - małą ściągę, którą możesz mieć zawsze pod ręką. Do Twojej listy zakupów dołączam odnośniki (linki) do konkretnych produktów.

Zapraszam serdecznie

PS. Nie obawiaj się. Nie jestem po to, aby Tobie cokolwiek narzucać, ale aby słuchać, sugerować i doradzać.

2. Zakupy ze stylistką

Spotkanie przed wspólnymi zakupami zaczynamy do swobodnej, szczerej rozmowy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Dzięki informacjom, które otrzymałam od Ciebie w przesłanej wcześniej ankiecie oraz w czasie naszej rozmowy, dokonujemy analizy sylwetki i analizy kolorystycznej. Dobieramy najbardziej odpowiednie dla Ciebie kroje ubrań i kolory. Z pełną listą potrzeb oraz z ustalonym budżetem wybieramy odpowiednie sklepy i zaczynamy tour the shops.

Po zakupach, otrzymujesz ode mnie fotograficzny skrót zakupów i instrukcje, co z czym najlepiej łączyć i jakie stylizacje będę odpowiednie na dane okazje.

szafistkowy bestseller

3. Metamorfoza

Metamorfoza z szafistką to wspólny plan zmian dotyczący Twojej garderoby składający się z dwóch spotkań. W pierwszej kolejności omawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania, dalej w otchłaniach Twoich szaf robimy selekcję, która pozwoli na pozostawienie tylko tych rzeczy, które lubisz i w których dobrze się czujesz oraz dobrze wyglądasz.

Po przeglądzie szafy tworzymy listę zakupów, które robimy podczas kolejnego spotkania w centrum handlowym. Wspólne zakupy uzupełnią braki w Twoje garderobie i dadzą możliwość tworzenia jeszcze większej liczby ciekawych stylizacji. Po metamorfozie Twojej szafy i zakupach otrzymasz ode mnie pisemne, ilustrowane podsumowanie, które pomoże Ci szybko dobrać zestaw na odpowiednią okazję.

4. Stylizacja okazjonalna

Zbliża się wielki dzień i chcesz wyglądać wyjątkowo?

Świetnie się składa! Po rozmowie z Tobą i wnikliwym rozeznaniu Twoich potrzeb, zaproponuję stylizacje zgodne z Twoimi upodobaniami, a jednocześnie odpowiednio dopasowane do rodzaju imprezy. Pozostaniesz sobą, będziesz swietnie się czuła oraz unikniesz częstych błędów, jakimi są ubiór zbyt swobodny lub zbyt formalny w stosunku do charakteru danej imprezy.

5. Stylizacja sesji zdjęciowych

Dobór ubrań na potrzeby
realizowanej sesji zdjęciowej.

6. Bon upominkowy

Dobór ubrań na potrzeby
realizowanej sesji zdjęciowej.